ESR25JZPF3001
MFR.Part #
ESR25JZPF3001
JLCPCB Part #
C3946772
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS