ESR18EZPJ305
MFR.Part #
ESR18EZPJ305
JLCPCB Part #
C3971155
Description
-55℃~+155℃ 3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS