ESR18EZPF8062
MFR.Part #
ESR18EZPF8062
JLCPCB Part #
C4189040
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS