ESR18EZPF20R5
MFR.Part #
ESR18EZPF20R5
JLCPCB Part #
C2105452
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS