LTR18EZPJ363
MFR.Part #
LTR18EZPJ363
JLCPCB Part #
C4133668
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS