ESR10EZPJ820
MFR.Part #
ESR10EZPJ820
JLCPCB Part #
C3999258
Description
-55℃~+155℃ 400mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS