ESR01MZPF4303
MFR.Part #
ESR01MZPF4303
JLCPCB Part #
C20108263
Description
-55℃~+155℃ 200mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS