BR93C46-10TU-2.7
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BR93C46-10TU-2.7
JLCPCB Part #
C7086555
Package
TSSOP-8-175mil
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10ms 1Kbit 2.7V~5.5V 2MHz Built-in power-on reset (POR) SPI TSSOP-8-175mil EEPROM ROHS