BR25H020F-2LBH2
MFR.Part #
BR25H020F-2LBH2
JLCPCB Part #
C2062850
Package
SOP-8-4.4mm
Description
1,000,000 cycles 100 Years 10MHz 2.5V~5.5V 2Kbit 4ms Built-in write enable latch (WEL)、Power-down/Power-up protection circuit、Sequential read function SPI SOP-8-4.4mm EEPROM ROHS