BR25H010F-2CE2
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BR25H010F-2CE2
JLCPCB Part #
C2061742
Package
SOP-8-4.4mm
Description
-40℃~+125℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10MHz 1Kbit 2.5V~5.5V 4ms Hardware write protection function、Software write protection function、Built-in power-on reset (POR)、Page write protection function、Built-in write enable latch (WEL)、Power-down/Power-up protection circuit SPI SOP-8-4.4mm EEPROM ROHS