BR25A256F-3MGE2
MFR.Part #
BR25A256F-3MGE2
JLCPCB Part #
C2061849
Package
SOIC-8-175mil
Description
-40℃~+105℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10MHz 2.5V~5.5V 256Kbit 5ms Hardware write protection function、Noise suppression function、Software write protection function、Built-in power-on reset (POR)、Built-in write enable latch (WEL)、页写功能 SPI SOIC-8-175mil EEPROM ROHS