BR25640N-10SU-2.7
MFR.Part #
BR25640N-10SU-2.7
JLCPCB Part #
C7086531
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 2.7V~5.5V 3MHz 5ms 64Kbit Hardware write protection function、Built-in power-on reset (POR) SPI SOIC-8 EEPROM ROHS