BR25080-10TU-1.8
MFR.Part #
BR25080-10TU-1.8
JLCPCB Part #
C5955343
Package
TSSOP-8-175mil
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.8V~5.5V 100 Years 3MHz 5ms 8Kbit SPI TSSOP-8-175mil EEPROM ROHS