BR25040-10TU-2.7
MFR.Part #
BR25040-10TU-2.7
JLCPCB Part #
C5558402
Package
TSSOP-8-175mil
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 2.7V~5.5V 20ms 3MHz 4Kbit Built-in power-on reset (POR) SPI TSSOP-8-175mil EEPROM ROHS