BR25010-10TU-2.7
MFR.Part #
BR25010-10TU-2.7
JLCPCB Part #
C5955341
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 1Kbit 2.7V~5.5V 20ms 3MHz SPI TSSOP-8-175mil EEPROM ROHS