BR24G16FVM-3GTTR
MFR.Part #
BR24G16FVM-3GTTR
JLCPCB Part #
C2061927
Package
MSOP-8-2.8mm
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.6V~5.5V 16Kbit 40 Years 400kHz 5ms I2C MSOP-8-2.8mm EEPROM ROHS