BR24G16FVJ-3AGTE2
MFR.Part #
BR24G16FVJ-3AGTE2
JLCPCB Part #
C5955327
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.6V~5.5V 16Kbit 1MHz 40 Years 5ms I2C MSOP-8 EEPROM ROHS