BR24C04-10TU-2.7
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BR24C04-10TU-2.7
JLCPCB Part #
C5577943
Package
TSSOP-8-175mil
Description
1,000,000 cycles 100 Years 2.7V~5.5V 400kHz 4Kbit 5ms I2C Noise suppression function、Built-in power-on reset (POR) TSSOP-8-175mil EEPROM ROHS