ST-1187-2.5
Extended
Manufacturer
RI SHENG
MFR.Part #
ST-1187-2.5
JLCPCB Part #
C589208
Package
SMD-4P,5.2x5.2mm
Description
-20℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 2.5mm 5.2mm 5.2mm 50mA Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket Yellow SMD-4P,5.2x5.2mm Tactile Switches ROHS