ST-1109-3-4.3
Extended
Manufacturer
RI SHENG
MFR.Part #
ST-1109-3-4.3
JLCPCB Part #
C589277
Package
弯插,4.5x4.5mm
Description
-20℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 4.3mm 4.5mm 4.5mm 50mA Black PC Pin Right Angle Round Button SPST Without Bracket 弯插,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS