ST-1102-4.5
Extended
Manufacturer
RI SHENG
MFR.Part #
ST-1102-4.5
JLCPCB Part #
C919070
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 2.6N 30,000 Cycles 4.5mm 50mA 6mm 6mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS