GAMMA-915
Extended
Manufacturer
RF Solutions
MFR.Part #
GAMMA-915
Description
-137dBm -40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 155mA 20dBm 23mA 915MHz - LoRa Modules ROHS