TCTR0603F10K0F3960T
MFR.Part #
TCTR0603F10K0F3960T
JLCPCB Part #
C525382
Package
0603
Description
-40℃~+150℃ 0.5mm 0.8mm 1.2mW/℃ 1.6mm 10kΩ 120mW 2s 3960K 3960K ±1% ±1% 0603 NTC Thermistors ROHS