TCTR0402F47K0F4100T
MFR.Part #
TCTR0402F47K0F4100T
JLCPCB Part #
C525373
Package
0402
Description
-40℃~+150℃ 0.35mm 0.5mm 1.1mW/℃ 1.5s 110mW 1mm 4100K 4100K 47kΩ ±1% 0402 NTC Thermistors ROHS