TCTR0402F100KF4750T
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
TCTR0402F100KF4750T
JLCPCB Part #
C525364
Package
0402
Description
-40℃~+150℃ 0.35mm 0.5mm 1.1mW/℃ 1.5s 100kΩ 110mW 1mm 4750K 4750K ±1% ±1% 0402 NTC Thermistors ROHS