RNP50SCF47R0Q9
MFR.Part #
RNP50SCF47R0Q9
JLCPCB Part #
C381389
Package
TO-247-2
Description
47Ω 50W Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS