PTFR1206B1K50P9
MFR.Part #
PTFR1206B1K50P9
JLCPCB Part #
C351482
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS