PTFR0805B4K70N9
MFR.Part #
PTFR0805B4K70N9
JLCPCB Part #
C328444
Description
-55℃~+125℃ 130mW 150V 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS