PTFR0805B1K58P9
MFR.Part #
PTFR0805B1K58P9
JLCPCB Part #
C2692700
Description
-55℃~+125℃ 1.58kΩ 130mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS