PTFR0603B3K90N9
MFR.Part #
PTFR0603B3K90N9
JLCPCB Part #
C2692825
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS