PTFR0603B1K96N9
MFR.Part #
PTFR0603B1K96N9
JLCPCB Part #
C2692848
Description
-55℃~+125℃ 1.96kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS