PTFR0603B1K30N9
MFR.Part #
PTFR0603B1K30N9
JLCPCB Part #
C2692856
Description
-55℃~+125℃ 1.3kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS