PTFR0603B1K20N9
MFR.Part #
PTFR0603B1K20N9
JLCPCB Part #
C2692857
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS