PTFR0603B1K07N9
MFR.Part #
PTFR0603B1K07N9
JLCPCB Part #
C2692859
Description
-55℃~+125℃ 1.07kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS