PTFR0603B17K4N9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PTFR0603B17K4N9
JLCPCB Part #
C2692867
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 17.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS