PTFR0402B10K0N9
MFR.Part #
PTFR0402B10K0N9
JLCPCB Part #
C328417
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS