PTFR0402B100RP9
MFR.Part #
PTFR0402B100RP9
JLCPCB Part #
C478864
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS