CSER2512F1R00Q9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
CSER2512F1R00Q9
JLCPCB Part #
C355156
Package
2512
Description
1Ω 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS