MMFR6518B12R0V9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
MMFR6518B12R0V9
JLCPCB Part #
C19708059
Package
Plugin,D6.5xL18.3mm
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 1W 400V Metal Film Resistors ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D6.5xL18.3mm Through Hole Resistors ROHS