LMERW330F1K00Q9L
MFR.Part #
LMERW330F1K00Q9L
JLCPCB Part #
C720017
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 250V 330mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS