LMERW250F27R0Q9L
MFR.Part #
LMERW250F27R0Q9L
JLCPCB Part #
C719988
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 27Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS