EWWR0001J330RT9
MFR.Part #
EWWR0001J330RT9
JLCPCB Part #
C348842
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 330Ω Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS