EWWR0001J100RT9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
EWWR0001J100RT9
JLCPCB Part #
C348831
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS