AECR1210F5K10K9
MFR.Part #
AECR1210F5K10K9
JLCPCB Part #
C351908
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 330mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS