EWWR0008J8K20T9
MFR.Part #
EWWR0008J8K20T9
JLCPCB Part #
C349073
Package
Plugin,D9xL31.5mm
Description
-55℃~+155℃ 8.2kΩ 8W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D9xL31.5mm Through Hole Resistors ROHS