AECR0402F22K0K9
MFR.Part #
AECR0402F22K0K9
JLCPCB Part #
C328311
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS