AECR0402F100RK9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
AECR0402F100RK9
JLCPCB Part #
C328297
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS