X9410WV24Z-2.7
MFR.Part #
X9410WV24Z-2.7
JLCPCB Part #
C17523629
Package
TSSOP-24
Description
0℃~+70℃ 1uA 2 2.7V~5.5V 64 Linear SPI ±20% ±300ppm/℃ TSSOP-24 Digital Potentiometers ROHS