X9119TV14Z-2.7
MFR.Part #
X9119TV14Z-2.7
JLCPCB Part #
C1539896
Package
TSSOP-14
Description
0℃~+70℃ 1 100kΩ 1024 2.7V~5.5V 20ppm/℃ 3uA I2C Linear ±20% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS