RJK1003DPP-E0#T2
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RJK1003DPP-E0#T2
JLCPCB Part #
C6387797
Package
TO-220FP
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 11mΩ@10V 25W 4.15nF@10V 4V 50A 59nC@10V TO-220FP MOSFETs